iranzamin22.ir

تدریس خصوصی سئو و بهینه سازی سایت

0

تدریس خصوصی سئو,آموزش خصوصی سئو,تدریس خصوصی seo,دوره آموزش خصوصی سئو,آموزش خصوصی seo,دوره خصوصی سئو,مربی خصوصی سئو,کلاس خصوصی سئو

تدریس خصوصی سئو و بهینه سازی سایت

یادگیری سئو چیزی است که هر کسی به راحتی میتواند انجام دهد. سئو یک علم جدید است و هیچگونه کتاب یا جزوه آموزشی ندارد. تنها راه یادگیری سئو ، استفاده از اساتید سئوکار و حرفه ای میباشد که تمامی استراتژی ها و الگوریتم های سئو را به شما آموزش دهد. سپس با عملی کردن آنها و کسب تجربه شما نیز یک سئوکار حرفه ای خواهید شد.

 

چرا تدریس خصوصی سئو ؟ چرا کلاس خصوصی سئو ؟

دوره های متعددی در آموزشگاه های سئو در حال برگزاری است. به دلیل تعداد نفرات بالا در آموزشگاه ها و کلاسهای عمومی یا همایش های سئو ، کیفیت اینگونه برنامه ها بسیار کاهش می یابد. لذا بهترین راه یادگیری سئو ، در یک محیط آرام و کلاس خصوصی سئو می باشد. تدریس خصوصی سئو ، به بسیاری از دلایل بازدهی بیشتری دارد. به عنوان مثال در صورت پرسش هنرجو از استاد ، ممکن است بسیاری از اسرار سئو و اصول جدید آن که در هیچ کلاسی بصورت عمومی مطرح نمیشود ، را به شما آموزش دهد.

تدریس خصوصی سئو

تدریس خصوصی سئو چه مزایایی دارد ؟

کلاسهای خصوصی سئو عمدتا بازدهی بیشتری نسبت به کلاسهای عمومی سئو دارد. در زیر به برخی مزایای کلاسهای خصوصی بهینه سازی سایت می پردازیم:
– راحتی هنرجو با استاد
– مطرح شدن بسیاری از مسایل مرتبط با سئو و یادگیری بسیاری از اسرار سئو
– امکان جوابگویی به همه سوالات توسط اساتید
– کیفیت آموزش بسیار بالا
– آموزش دادن به روش پیشنهادی هنرجو برای درک بهتر ایشان
– انجام دادن عملی تمامی تکنیک ها و استراتژی ها
– امکان انتخاب زمان کلاس در بهترین ساعت مورد نظر هنرجو
– و….

 

چه افرادی نیازمند یادگیری سئو و تدریس خصوصی سئو میباشند ؟

سئو علمی است که کمابیش همه به آن نیاز دارند. از یک شخص عادی که به دنبال یک مقاله آموزشی در اینترنت است تا یک مدیر وب سایت که قرار است مقالاتی را در وبسایتش منتشر کند. و یا مدیران فروشگاه های اینترنتی و هر کسب و کار اینترنتی دیگری به اطلاع از اصول سئو نیازمند هستند. بطور خاص افراد زیر بیشترین نیاز به درک مبانی سئو و کلاس خصوصی سئو دارند :
– مدیران وب سایت ها (وب مسترها)
– صاحبان فروشگاه های اینترنتی
– بازاریابان اینترنتی
– استراتژیست های محتوا
– دانشجویان IT و کامپیوتر
– طراحان سایت و UI کارها
– افراد جویای کار در حوزه اینترنت

 

در تدریس خصوصی سئو چه چیزهایی آموزش داده خواهد شد ؟

دوره های آموزش خصوصی سئو ، با توجه به مباحث درخواستی شما و همچنین سطح آشنایی اولیه با سئو برنامه ریزی خواهد شد. به طور کل مباحث زیر عنوان خواهد شد :
– آشنایی با ساختار موتورهای جستجو
– خزنده ها ، روبوت ها و نحوه Index شدن سایت
– آشنایی و تعریف سئو
– نحوه استخراج پتانسیل اولیه سایتها جهت سئو
– PageRank و تاثیرات سئو
– آشنایی با سایت ALexa و فاکتورهای مهم آن
– نحوه استخراج بهترین کلمات کلیدی مرتبط
– آنالیز سایتهای رقبا در کلمه مورد نظر
– ارتباط تعداد کلیک با Impression
– آشنایی و تمرین Onpage-Seo
– آشنایی و تمرین Offpage-Seo
– طراحی ساختار صحیح آدرسها و لینک ها
– نحوه دریافت بک لینک و Link Building
– آشنایی و نحوه استفاده از ابزارهای مهم در سئو
– آشنایی با الگوریتم های جدید گوگل
– آشنایی با بهترین استراتژی های بالابردن رتبه سایت
– و سایر مواردی که به دلایلی از ذکر آن در محیط عمومی اینترنت معذوریم….

 

آیا یادگیری سئو پیش نیازهایی دارد ؟

یادگیری سئو نیاز به گذارندن هیچ پیش نیازی ندارد و هرکس با هر رشته تحصیلی می تواند آن را یاد بگیرد. البته آشنایی با کدهای HTML می تواند کمی به شما کمک کند. کدهای مورد نیاز که تعداد آنها به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد در کلاسها به شما آموزش داده خواهد شد.

 

چرا سئو را در “امین سئو” آموزش ببینیم ؟

در سالها فعالیت تخصصی خود به بیش از ۳۰۰ نفر در کل ایران ، سئو را آموزش داده ایم. رضایت کامل هنرجویان از کیفیت برگزاری دوره ها و همچنین تدریس صادقانه تمامی تکنیک ها از بزرگترین نقاط رضایت همه هنرجویان ما بوده است. گفتار ساده و شیوا ، انجام عملی تکنیک ها توسط خود فرد ، ایجاد حس اعتماد به نفس کاری نیز از مهمترین مزایای امین سئو می باشد.
هدف ما تربیت نیروی متخصص جهت بازار کار و یا بی نیاز شدن مدیران وب سایتها و شرکتها از استخدام سئوکار می باشد. بنابراین اولین رویکرد ما آموزش تخصصی از ۰ تا ۱۰۰ سئو میباشد و همه ترفندها و تکنیک ها با روشی بسیار ساده ، شیرین و قابل فهم برای هنرجویان توضیح داده خواهد شد.

 

روز و ساعت تشکیل کلاس تدریس خصوصی سئو چگونه است ؟

یکی از بهترین مزایای کلاس خصوصی سئو ، انتخاب زمان و طول دوره آموزشی توسط خود هنرجو میباشد. در صورت درخواست همه مطالب بصورت تئوری و عملی در یک دوره فشرده ۲-۳ روزه عنوان شده و پس از آن به تمرین عملی مشغول خواهید شد و یا اینکه می توانید دوره را بلند مدت (مثلا ۳ ماهه) انتخاب کنید که پس از آموزشهای تئوری ، همزمان بطور عملی نیز فعالیت کنید.

 

تضمین نهایی دوره های تدریس خصوصی سئو چیست ؟

با توجه به تسلط اساتید “امین سئو” به تمامی مباحث سئو ، ما تضمین می کنیم که شما پس از اتمام دوره بتوانید یک کلمه آسان را به لینک اول گوگل ارتقاء رتبه بدهید و یا یک کلمه با رقابت متوسط را به صفحه اول بیاورید.
*: لازم به ذکر است در طول دوره ، تمامی تکنیک های تخصصی را یادگرفته اید و برای ارتقا رتبه کلمات کلیدی خیلی رقابتی و سخت ، نیازمند فعالیت بیشتری هستید. به همین خاطر در کلمات بسیار رقابتی شما نیاز به هزینه کردن برای بالابردن رتبه خود دارید و این کار با توجه به مباحث آموزش داده شده در دوره انجام خواهید داد.

 

هزینه برگزاری دوره های تدریس خصوصی سئو چقدر است ؟

جهت اطلاع از هزینه کلاس سئو و دریافت اطلاعات بیشتر ، با شماره ۰۹۱۰۸۵۶۹۱۳۹ تماس حاصل فرمایید.

 

آموزش بهینه سازی وبسایت, آموزش سئو و بهینه سازی سایت, آموزش بهینه سازی سایت در گوگل, بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو, آموزش بهینه سازی وب سایت, آموزش بهینه سازی موتورهای جستجو, کلاس آموزش بهینه سازی سایت, دوره آموزشی بهینه سازی سایت, دوره های آموزش سئو, دوره آموزش seo, کلاس آموزش سئو, آموزشگاه سئو, آموزشگاه امین سئو, موسسه آموزش سئو, بهترین آموزشگاه سئو, بهترین کلاس آموزش سئو, بهترین دوره آموزش seo, آموزش پیشرفته سئو, آموزش پیشرفته seo, آموزش تخصصی سئو, آموزش حرفه ای سئو, آموزش حرفه ای seo, آموزش پیشرفته بهینه سازی سایت, دوره بهینه سازی وب سایت در گوگل, کلاس آموزش تخصصی سئو, دوره آموزش تخصصی seo, تدریس خصوصی سئو, آموزش خصوصی سئو, تدریس خصوصی seo, دوره آموزش خصوصی سئو, آموزش خصوصی seo, دوره خصوصی سئو, مربی خصوصی سئو, کلاس خصوصی سئو, آموزش خصوصی سئو, تدریس خصوصی سئو, آموزش تکنیک های سئو, دوره خصوصی سئو, مربی خصوصی سئو, آموزش خصوصی seo, تدریس خصوصی seo, کلاس خصوصی سئو, آموزشگاه سئو حرفه ای, کلاس آموزش سئو, کلاس آموزش سئو سایت, دوره آموزش سئو, کلاس آموزشی سئو, کلاس های آموزش سئو, کلاس های آموزشی سئو

اشتراک:

نظرات بسته اند

iranzamin22.ir